fns4565

حاتمی کیا: دوست دارم واکنش مردم عراق درباره «بادیگارد» را ببینم

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

photo_2016-12-04_11-12-18-e1480837670181

هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بغداد با شرکت ۱۷۵۰ فیلم از کشورهای مختلف با نمایش فیلم سینمایی «بادیگارد» شب گذشته ۱۳ آذرماه رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در این مراسم که با حضور نمایندگان سفارت های فرانسه، هلند، امریکا و تعدادی از هنرمندان و مسئولان تشکل‌های فرهنگی هنری کشور عراق در شهر بغداد برگزار شد، ابراهیم حاتمی‌کیا که با همکاری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق در این مراسم حضور یافته بود، ضمن ابراز خوشحالی از حضور جدیدترین ساخته‌اش در کشور عراق، گفت: «بسیار خرسندم از این که بادیگارد به کشور عراق آمده. من تابه‌حال ۱۸ فیلم ساخته‌ام که در جشنواره‌های مختلف داخلی و بین‌المللی حضور داشته‌اند، اکنون نیز دلم می‌خواهد واکنش مردم عراق نسبت به «بادیگارد» را ببینم و امیدوارم آنها از این فیلم استقبال کنند.»

در خاتمه این مراسم نیز فیلم سینمایی «بادیگارد» به نمایش در آمد که با استقبال حاضران در مراسم روبه‌رو شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم بغداد با شرکت ۱۷۵۰ فیلم در بخش‌های مختلف داستانی، کوتاه، بلند و مستند و با شرکت ۴ فیلم از ایران در شهر بغداد در حال برگزاری است.

در سال‌های اخیر فیلم‌هایی از کشورمان در این جشنواره حضور پیدا کرده بودند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری